به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


برگزاری اختتامیه سومین جشنواره استانی یاس نبوی

برگزاری اختتامیه سومین جشنواره استانی یاس نبوی در هیات رزمندگان اسلام اردکان

به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان و با همکاری دفتر امام جمعه شهرستان اختتامیه سومین جشنواره استانی یاس نبوی با حضور حجت الاسلام والمسلمین  محمدرضا براداران کارشناس برنامه آفتاب شرقی ، اساتید ، طلاب و دانش آموختگان برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین براداران ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره به مساله حجاب و عفاف پرداختند.

ایشان بیان کرد : در قرآن به 17 آیه در مورد اهمیت حجاب و عفاف پرداخته شده است .

وی با توجه به آیات قرآن بیان کردند که : حجاب و عفاف در اصل محدودیت نیست و اگر آزادی مطلق باشد باعث می شود که فرد به افسردگی دچار شود .

حجت الاسلام والمسلمین براداران ایراد کردند : در کنار دلایل زیادی که برای حجاب و عفاف وجود دارد باز بدحجابی در جامعه وجود دارد و هدف آنها استفاده ابزاری از زن می باشد و به ارزش گرانبهای زن توجه ای ندارند .

قابل ذکر است درابتدای این جلسه مریم حاجی اسماعیلی مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) اردکان ضمن خیر مقدم به مدعوین به گزارشی از جشنواره و قرائت بیانیه هفته حجاب و عفاف پرداختند .

در ادامه عباسعلی اخوان برگزیده بخش مقاله نویسی به ارائه مقاله خود پرداختند.

در پایان از برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره تقدیر به عمل آمد .

 

 

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است